FAQ

Czy mogę zgłosić do konkursu pracę, którą napisałem kilka lat temu?

Jak najbardziej! Zgłosić można każdą pracę napisaną i obronioną do października 2022 r. Najważniejsze aby dotyczyła ona tematu spełniania marzeń.

Czy moja praca zostanie wydrukowana w całości w magazynie Charaktery?

W magazynie Charaktery zostanie opublikowany wybrany fragment zwycięskiej pracy dyplomowej. Oprócz tego o zwycięzcach pierwszych trzech miejsc oraz ich pracach dyplomowych będziemy informować w naszych mediach społecznościowych.

Jakie tematy pracy brane są pod uwagę?

Nie chcemy narzucać żadnego tematu – najważniejsze, żeby zgłaszana praca dotyczyła marzeń. Wierzymy, że marzenia można zbadać na większości kierunków, zatem jesteśmy otwarci na różnorodne tematy prac.

Czy mogę zgłosić pracę w obcym języku?

W tej edycji konkursu przyjmujemy prace jedynie w języku polskim. Ale kto wie, być może kiedyś konkurs się otworzy również na języki obce? 😊

Czy do konkursu przyjmowane są tylko prace licencjackie i magisterskie?

Tak, przyjmujemy tylko prace licencjackie i magisterskie.

Czy do zgłoszenia pracy konieczna jest obrona pracy?

Tak, obrona pracy jest konieczna. Chcemy aby nadsyłane prace były zatwierdzone przez uczelnie wyższe, co oznacza, że spełniają wszelkie wymogi techniczne oraz merytoryczne.

Ile mam czasu na napisanie pracy?

Na prace dyplomowe czekamy do końca października 2022 r., zatem do wtedy masz czas na napisanie oraz obronę pracy. Trzymamy kciuki!

Jak zgłosić pracę?

Wystarczy wejść na stronę nauka.katalogmarzen.pl i przejść do formularza dostępnego na stronie. Pamiętaj o załączeniu oświadczenia autora, streszczenia pracy, skanu potwierdzenia nadania tytułu zawodowego, oraz, oczywiście, pracy dyplomowej. Wszystkie załączniki do wypełnienia znajdziesz na stronie, po ich wypełnieniu wystarczy załączyć pliki do formularza i kliknąć „wysyłam”. Gratulacje, Twoja praca została zgłoszona do konkursu 😊

Szukasz inspiracji? Podpowiadamy (nie narzucamy) tematy pracy:

Przykłady:
  • Czy pochodzenie i status społeczny mają wpływ na marzenia Polaków?
  • Polacy to optymiści czy pesymiści? Badanie skłonności do realizacji marzeń.
  • Wpływ wieku na marzenia. Porównanie marzeń dzieci i seniorów.
  • Dlaczego warto spełniać marzenia? Wpływ endorfin na organizm człowieka.
  • Po co ludziom marzenia? Wady i zalety ich posiadania na podstawie ….

PARTNERZY KONKURSU

ORGANIZATOR KONKURSU – KATALOG MARZEŃ

Katalog Marzeń istnieje, aby spełniać marzenia. Od 11 lat wcielamy się w rolę specjalistów od spełniania marzeń Twoich i Twoich bliskich.

Dla nas liczy się Być, a nie mieć, dlatego oferujemy ponad 6000 pomysłów na prezenty w formie przeżyć. Wśród nich loty balonem, skoki spadochronowe, off road, gokarty, warsztaty językowe, wycieczki zagraniczne, nurkowanie, wspinaczka…

Co roku organizujemy akcję #ChcęToPrzeżyć, w której każdy może indywidualnie testować nasze atrakcje bez płacenia za nie.

Chcesz lepiej nas poznać? Tutaj znajdziesz więcej informacji o Katalogu Marzeń.

Copyright © 2021 Katalog Marzeń